ROZPOCZĘCIE ROKU SZKOLNEGO
W CIENIU KORONAWIRUSA.

1 września został zainaugurowany nowy rok szkolny 2020/2021.
W związku z trwającą pandemią koronawirusa odbyło się to inaczej niż w latach poprzednich. Sposób zorganizowania nauki został również podporządkowany wymogom sanitarnym.

Przy zachowaniu wszelkich zasad bezpieczeństwa o godzinie 9.30 rok szkolny rozpoczęły dzieci przedszkolne, dzieci z oddziału przedszkolnego i uczniowie klasy I. Godzinę później pozostali uczniowie naszej Szkoły.

Pani dyrektor Anna Koczkodaj serdecznie powitała wszystkich uczniów, nauczycieli oraz rodziców. W swoim przemówieniu ciepłe słowa skierowaław stronę uczniów życząc im jak najlepszych ocen, wielu sukcesów oraz owocnego odkrywania
i pogłębiania swoich zainteresowań.

Po części oficjalnej uczniowie spotkali się ze swoimi wychowawcami.

Wszystkim uczniom życzymy, aby nauka sprawiała im radość, wzbogacała o nową, cenną wiedzę i doświadczenia. Nauczycielom otwartego serca, cierpliwości i satysfakcji z pracy. Zaś Rodzicom, by nowy rok szkolny przyniósł wiele okazji do dumy i radości z osiągnięć dzieci.

Wszystkiego dobrego w Nowym Roku Szkolnym!

mgr Anna Struczyk