NIEZWYKŁE LEKCJE

W środę, 25 września, uczniowie klas IV - VIII wybrali się do radzyńskiego kina na przedstawienia teatralne przygotowane przez aktorów Narodowego Teatru Edukacji im. Adama Mickiewicza we Wrocławiu.

Dzieci z klas IV - VI obejrzały spektakl Tam i z powrotem. Przedstawienie cieszyło się dużym zainteresowaniem wśród uczniów. Uwagę widzów zwróciły interesująca scenografia i oprawa muzyczna. Zachwycały animacje komputerowe oraz niezwykła gra świateł. Aktorzy dostarczyli młodym widzom wiele emocji.

Uczniowie klas VII - VIII mieli okazję przeżyć niezwykłą lekcję historii oglądając spektakl Kamienie na szaniec. Niezłomność, lojalność, jak również męstwo i odwaga w obliczu wroga to cechy, które i dzisiaj powinny stanowić wzór do naśladowania dla współczesnej młodzieży. Wszyscy byli pod wrażeniem tego, co zobaczyli. Spektakl pozostanie na długo w naszej pamięci.

Czekamy na kolejne niezwykłe przedstawienia.

mgr Anna Żurawska