UROCZYSTE ROZPOCZĘCIE ROKU SZKOLNEGO 2018/2019

Dnia 3 września o godzinie 8.00 w Szkole Podstawowej w Żabikowie odbyło się Uroczyste Rozpoczęcie Roku Szkolnego 2018/2019, które rozpoczęło się odśpiewaniem hymnu państwowego. Pani Dyrektor Anna Koczkodaj serdecznie powitała Pana Wójta Wiesława Mazurka, dzieci, uczniów, rodziców, nauczycieli i pracowników obsługi.

Następnie głos zabrał Pan Wójt, wyrażając zadowolenie ze spotkania
w szkole, do której sam kiedyś uczęszczał. Wszystkim uczniom życzył zapału w zdobywaniu wiedzy, a nauczycielom wielu sukcesów.

Pani Dyrektor przedstawiła społeczności uczniowskiej nauczycieli
i wychowawców. Podziękowała też wszystkim, którzy w czasie wakacji dołożyli starań, aby nasza szkoła wypiękniała. Po części oficjalnej uczniowie udali się do swoich klas na spotkanie z wychowawcami.

Mamy nadzieję, że ten rok szkolny przyniesie uczniom wiele radości i sukcesów, a nauczycielom satysfakcji z wykonywanej pracy.

mgr Małgorzata Czech