XIII GMINNY KONKURS MATEMATYCZNY
MISTRZ MATEMATYKI.

21 maja 2019 roku w Szkole Podstawowej w Białej odbył się XIII GMINNY KONKURS MATEMATYCZNY MISTRZ MATEMATYKI organizowany pod patronatem Wójta Gminy Radzyń Podlaski Wiesława Mazurka. W konkursie wzięło udział 43 uczniów z klas I-III z Gminy Radzyń Podlaski.

Naszą szkołę reprezentowało dwoje uczniów z klasy II: Dorota Koczkodaj i Kacper Daniluk, których przygotowywała pani Anna Struczyk oraz czworo z klasy III: Zuzanna Frączek, Kamil kitrasiewicz, Wojciech Mazurek i Jakub Pieśko pod kierunkiem pani Katarzyny Mikulskiej. Dzieci zmagały się z wyjątkowo trudnymi zadaniami, magicznymi kwadratami i geometrią.

Dwóch uczniów: Kamil Kitrasiewicz i Wojciech Mazurek otrzymało wyróżnienia.

Podsumowanie konkursu odbyło się 4 czerwca 2019 roku. Laureaci konkursu otrzymali nagrody książkowe, a wszyscy uczestnicy pamiątkowe dyplomy.

Zwycięzcom serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów !

mgr Katarzyna Mikulska