KONKURS RECYTATORSKI
HU! HU! HA! NASZA ZIMA ZŁA!

We wtorek 18 grudnia 2018 roku w naszej szkole odbył się Konkurs Recytatorski Hu! Hu! Ha! Nasza zima zła!

Konkurs o tematyce zimowej, bożonarodzeniowej i noworocznej skierowany był do dzieci z oddziałów przedszkolnych w dwóch kategoriach wiekowych: 3 i 4 - latki oraz 5 i 6 - latki.

Główne cele konkursu to: umożliwienie dzieciom występu przed publicznosćią, doskonalenie umiejętności recytatorskich wśród dzieci oraz uczenie rywalizacji w przyjaznej atmosferze.

Dzieci biorące udział w konkursie oceniało jury w składzie: pani Kinga Kułak, pani Marta Niewęgłowska, pani Magdalena Witkowska.

A OTO WYNIKI KONKURSU:

Oddziały przedszkolne 3 i 4 - latków:

I miejsce (egzequo) - Aleksy Radzikowski, Oliwia Niebrzegowska

II miejsce (egzequo) - Szymon Fijałek, Wiktoria Grochowska

III miejsce - Kacper Kurzacz

Oddziały przedszkolne 5 i 6 - latków:

I miejsce - Cezary Niebrzegowski

II miejsce (egzequo) - Angelika Grochowska, Kacper Koczkodaj

III miejsce (egzequo) - Natan Witkowski, Antoni Pieśko

Dla wszystkich recytujących przedszkolaków przewidziano dyplomy, nagrody rzeczowe oraz małe coś nie coś, które to wręczyła Pani Dyrektor Anna Koczkodaj.

Wszystkim małym recytatorom serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

mgr Monika Fijałek