NIE RZUCIM ZIEMI ...

7 listopada 2018r. w Szkole Podstawowej w Białej odbył się VII Gminny Konkurs Pieśni Patriotycznej pod patronatem Wójta Gminy Radzyń Podlaski.

Konkurs ten cieszy się dużą popularnością wśród uczniów szkół podstawowych i gimnazjów naszej gminy.

W przeglądzie wzięły udział zespoły wokalne w czterech kategoriach wiekowych: przedszkola i oddziały przedszkolne, klasy I-III, klasy IV-VI, klasy VII-VIII i gimnazjum.

Każdy zespół prezentował dwa utwory muzyczne (przedszkolaki jeden) o treści patriotycznej. W przesłuchaniach konkursowych wzięło udział 17 zespołów surowo ocenianych przez jury.

W tym roku nasza Szkoła wystawiła trzy zespoły wokalne. No i mamy WIELKI POTRÓJNY SUKCES!

Trzy nasze zespoły uplasowały się na najwyższych miejscach w swoich kategoriach.

I miejsce w kategorii klas I - III zajął nasz najmłodszy zespół w składzie:
• Lena Kojtych - klasa I
• Nikola Frączek - klasa I
• Roksana Kurzacz - klasa I
• Natan Grochowski - klasa II
Trenerki muzyczne: pani Anna Struczyk i pani Anna Koczkodaj.

II miejsce w kategorii klas IV-VI (pierwszego nie przyznano) - zajął nasz zespół w składzie:
• Wiktoria Zając - klasa V
• Kacper Panek - klasa IV
Trener muzyczny: pan Zbigniew Kania

I miejsce w kategorii klas VII-VIII-gimnazjum zajął nasz zespół w składzie:
• Małgorzata Niebrzegowska - klasa VII
• Sandra Wągrodna - klasa VII
Trener muzyczny: pan Zbigniew Kania

Laureaci otrzymali pamiątkowe puchary i dyplomy.

Naszym artystom, ich rodzicom i trenerom muzycznym serdecznie gratulujemy uzyskanych sukcesów.

Jesteśmy dumni z naszych Uczniów !

mgr Anna Struczyk