KIERMASZ OZDÓB BOŻONARODZENIOWYCH

Już po raz drugi Szkolny Klub Wolontariatu działający przy Szkole Podstawowej w Żabikowie zorganizował kiermasz ozdób bożonarodzeniowych. Organizatorzy nie spodziewali się tak ogromnego zainteresowania akcją. Na stoisku można było zakupić różne ozdoby świąteczne wykonane przez wolontariuszy i koordynatora SKW, m.in. kartki, stroiki, kolorowe krasnale, mydełka i świeczniki.

Jesteśmy wdzięczni za wsparcie, jakie otrzymaliśmy od rodziców uczniów Szkoły Podstawowej w Żabikowie oraz sympatyków Szkolnego Klubu Wolontariatu. Chcieliśmy zatem podziękować rodzicom uczniów - pani Ewelinie, pani Renacie, pani Dorocie, pani Barbarze, oraz sympatykom SKW - pani Ani z Radzynia Podlaskiego, pani Grażynie
z Brzostówca, pani Sylwii z Białej oraz pani Kasi z Radzynia Podlaskiego, właścicielce firmy Świat Inspiracji.

Dziękujemy wszystkim, którzy wzięli udział w akcji. Pamiętajmy, że pomaganie jest fajne. Dochód ze sprzedaży ozdób zostanie przeznaczony na cele charytatywne.

mgr Marta Niewęgłowska