ZABAWA KARNAWAŁOWA

W niedzielę 3 lutego o godzinie 15.00 w naszej szkole rozpoczęła się długo wyczekiwana zabawa karnawałowa.

Na początek głos zabrała Pani Dyrektor Anna Koczkodaj, która serdecznie powitała przybyłe dzieci, rodziców, dziadków
i nauczycieli, jednocześnie życząc wszystkim wspaniałej zabawy.

Najmłodsze dzieci wystąpiły w przebraniach księżniczek, strażaków, policjantów i innych bajkowych postaci.

Podczas zabawy nie zabrakło różnych atrakcji, między innymi: malowania twarzy kolorowymi farbami, przeciąganie liny, zabawy z balonikami. Prowadzący skutecznie zachęcał do tańca nie tylko dzieci, ale również rodziców i nauczycieli. Zaś energii do zabawy dostarczał uczestnikom poczęstunek, przygotowany przez rodziców.

W miłej, wesołej atmosferze czas upłynął bardzo szybko. Mamy nadzieję, że nie była to ostatnia zabawa w tegorocznym karnawale.

mgr Małgorzata Czech