A GDZIE ODNALEŹĆ NASZE BETLEJEM?

W dniu 21 grudnia uczniowie naszej szkoły pod pod kierunkiem pani Anny Struczyk i pana Zbigniewa Kani przedstawili dla młodszych kolegów, nauczycieli oraz rodziców Bożonarodzeniowy montaż słowno - muzyczny. Na tle dekoracji pani Kingi Kułak przepięknie prezentował się chór aniołków.

Prowadzący spotkanie: Wikroria Musiejuk, Jakub Piekarski
i Kacper Panek przypomnieli tradycje nocy wigilijnej. Słowa recytowane przeplatane były pięknymi kolędami
i pastorałkami w wykonaniu naszych młodych wokalistów.

Na jasełkach nie mogło zabraknąć oczywiście postaci Maryi
z Dzieciątkiem, w którą wcieliła się Maja Kitasiewicz, Józefa w osobie Bartłomieja Bartoszka, pastuszków, a także Trzech Króli. Na zakończenie przedstawienia wspólnie zaśpiewaliśmy kolędę.

Następnie głos zabrała Pani Dyrektor Anna Koczkodaj, która w ciepłych słowach zwróciła się do zebranych. Złożyła wszystkim najlepsze życzenia Bożonarodzeniowe
i Noworoczne.

mgr Małgorzata Czech

Jasełka poprzedziła Wigilia Szkolna, która rozpoczęła się wspólnym śpiewaniem kolęd. Następnie uczniowie i nauczyciele dzieląc się opłatkiem składali sobie życzenia Bożonarodzeniowe i Noworoczne.