DYSKOTEKA ANDRZEJKOWA

Dnia 24.11.2018 r. w naszej szkole odbyła się długo wyczekiwana przez uczniów dyskoteka andrzejkowa.

Celem dyskoteki, prócz dobrej zabawy, była integracja społeczności szkolnej, ponieważ brali w niej udział również uczniowie z innych szkół gminnych m.in ze Szkoły Podstawowej w Białej i ze Szkoły Podstawowej w Paszkach Dużych.

Zabawę uświetniały przeboje muzyki współczesnej i disco polo. Uczniowie chętnie tańczyli i bawili się przy dźwiękach muzyki. Podczas krótkich przerw mogli posilić się smakołykami przygotowanymi przez koleżanki ze szkolnego samorządu.

Uczennice zadbały również
o dodatkowe atrakcje podczas dyskoteki, czyli różne konkurencje i zabawy. Podczas dyskoteki był dużo radości i uśmiechu, uczniowie z utęsknieniem będą czekać na następną taką dyskotekę.

mgr Aneta Sałaga