HOKUS-POKUS, CZARY-MARY,
NIECH SIĘ SPEŁNIĄ ANDRZEJKOWE CZARY.

30 listopada w godzinach od 11 do 13 odbyła się zabawa andrzejkowa dla dzieci z oddziałów przedszkolnych naszej szkoły, którą poprowadziły Pani Monika Fijałek i Pani Magdalena Witkowska.

Tego magicznego dnia dzieci mogły się przebrać w stroje karnawałowe, toteż nie zabrakło wróżek, czarodziejów, księżniczek, rycerzy czy Supermenów.

Przedszkolaki w czasie spotkania zapoznały się z historią Andrzejek, przeprowadzone były wróżby,
z których dzieci mogły poznać swoją bliższą i dalszą przyszłość, a także różne zabawy przy skocznej muzyce. Pomiędzy zabawami dzieci raczyły się słodkim poczęstunkiem przygotowanym przez rodziców.

Spotkanie andrzejkowe stało się wspaniałą okazją do dobrej zabawy, a jednocześnie źródłem szacunku dla tradycji i obrzędów ludowych. Wesoła zabawa w gronie kolegów sprawiła,
iż w oddziałach przedszkolnych zagościł radosny i wyjątkowy czarodziejski nastrój. Zabawa była przednia, a dzieci wróciły do domu w doskonałych humorach, pełni wiary, że spełni im się to, co sobie wywróżyli.

mgr Magdalena Witkowska