NAGRODZENI W GMINNYM KONKURSIE
RECYTATORSKIM I PLASTYCZNYM WIELCY POLACY.

Dnia 28 lutego 2018r. w Zespole Szkół w Zabielu odbył się Gminny Konkurs Recytatorski. Uczestnicy recytowali wiersze Wandy Chotomskiej.

Tego dnia odbyło się również podsumowanie i ogłoszenie wyników Gminnego Konkursu Plastycznego. W tym roku dzieci z przedszkoli, oddziałów przedszkolnych oraz uczniowie klas I-III wykonywali ilustracje do utworów Wandy Chotomskiej.

Dzieci i uczniowie naszej szkoły wzięli udział w wyżej wspomnianych konkursach.
Szkołę w Gminnym Konkursie Recytatorskim reprezentowali: Julia Daniluk z kl. III, Agata Koczkodaj z kl. III oraz Kacper Daniluk z kl. I, który zajął III miejsce.

Z kolei w Gminnym Konkursie Plastycznym Dorota Koczkodaj z kl. I zdobyła II miejsce, Lena Kojtych z oddziału przedszkolnego wyróżnienie, a Wojciech Mazurek z kl. II otrzymał wyróżnienie specjalne.

Wszystkim nagrodzonym serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

mgr Anna Koczkodaj

GALERIA PRAC