STOLICA WITA NAS DRUGI RAZ !

Dnia 29 maja 2018r. odbyła się jednodniowa wycieczka do Warszawy. Pojechało na nią 40 uczniów z naszej Szkoły. Zwiedzaliśmy najciekawsze miejsca w stolicy, które przykuwają uwagę turystów.

Zaczęliśmy od Lotniska im. Fryderyka Chopina. Tam, na tarasie widokowym obserwowaliśmy starty i lądowania samolotów.

Później pojechaliśmy do Pałacu Kultury, gdzie windą wjechaliśmy na 30 piętro, skąd podziwialiśmy piękną panoramę stolicy. Powietrze było przejrzyste, a widoki zapierały dech w piersiach.

Następnie udaliśmy się do ZOO. Zwiedzanie było trochę utrudnione, ponieważ większość zwierząt chroniąc się przed upałem schowała się w swoich kryjówkach.

W drodze powrotnej - obowiązkowo McDonald.

Uczniowie zobaczyli wiele interesujących miejsc. Panowała miła atmosfera. Zrobiliśmy sporo pamiątkowych zdjęć. Pomimo upału, zmęczenia oraz natłoku wrażeń dzieci były zadowolone. Mamy nadzieję, iż ponownie odwiedzimy to wspaniałe miasto.

mgr Anna Struczyk