WYCIECZKA NA POWITANIE WIOSNY

W tym roku szkolnym uczniowie ze Szkoły Podstawowej w Żabikowie przywitali wiosnę na wycieczce szkolnej.

21 marca 2018r. uczniowie z klas I - VI wraz z opiekunami wyruszyli na wiosenną wycieczkę do Siedlec. Najpierw w kinie NoveKino młodsze dzieci obejrzały animowany film pt.: Gnomeo i Julia, starsi zaś film pt.: Cudowny chłopak. Film niezwykle wzruszający, naładowany pozytywną energią i utwierdzający
w przekonaniu, że nie wygląd nas definiuje, lecz czyny.

Potem pojechaliśmy do Tricolandii,
w której można było się poczuć jak Alicja w Krainie Czarów. Fantastyczne iluzje potrafiły przenieść zwiedzającego do środka bajecznych obrazów, co zostało utrwalone na filmikach i licznych fotografiach. Następnie udaliśmy się na obiad do McDonalda.

Wycieczka była krótka, ale pełna wrażeń. Do Żabikowa wróciliśmy tuż po godzinie 15.00.
Oby więcej takich wyjazdów.

mgr Anna Struczyk