SZKOLNY KONKURS PLASTYCZNY
SEGREGUJ Z NAMI - WALCZ Z ODPADAMI

W dniu 10 października 2017 roku odbyło się rozstrzygnięcie konkursu szkolnego SEGREGUJ Z NAMI - WALCZ Z ODPADAMI.

Celem konkursu było ukazanie zasad prawidłowej segregacji odpadów, inspirowanie i zachęcanie do poszerzenia wiedzy na tematy ekologiczne, promowanie postaw sprzyjających ochronie zasobów przyrody i piętnowanie zachowań prowadzących do degradacji środowiska przyrodniczego.

Komisja oceniająca w składzie: pani Anna Koczkodaj - dyrektor szkoły, przewodniczący komisji, pani Aneta Sałaga - nauczyciel przyrody oraz pani Kinga Kułak - nauczyciel plastyki, dokonała oceny 15 prac uczniów z klas I - VI.

Komisja kierowała się określonymi w regulaminie kryteriami, czyli: zgodnością pracy konkursowej z tematyką konkursu, pomysłowością pracy, techniką wykonania pracy, estetyką pracy.

WYNIKI:

I miejsce - Agata Koczkodaj, klasa III