ROZTRZYGNIĘCIE GMINNEGO KONKURSU PLASTYCZNEGO
LEGENDY POLSKIE

26 kwietnia 2018 r. ogłoszono wyniki Gminnego Konkursu Plastycznego Legendy Polskie pod patronatem Wójta Gminy Radzyń Podlaski Pana Wiesława Mazurka. Organizatorem konkursu była Szkoła Podstawowa im. Romualda Traugutta w Białej. Konkurs został przeprowadzony z okazji 100 lecia Niepodległości Polski.

W konkursie udział wzięli uczniowie klas I - III ze Szkoły Podstawowej w Żabikowie, Szkoły Podstawowej w Białej oraz z Zespołu Szkół w Zabielu.

Prace oceniała komisja w składzie: Pani Barbara Ejsmont - nauczyciel plastyki w Szkole Podstawowej nr 1 w Radzyniu Podl., Pani Jolanta Palica - dyrektor Biblioteki Gminnej oraz Pan Andrzej Prokopiuk - dyrektor Szkoły Podstawowej w Białej.

Uczniowie naszej szkoły także zostali nagrodzeni:

W KATEGORII KLAS II:

Aleksandra Sławińska - II miejsce exaequo

W KATEGORII KLAS III:

Agata Koczkodaj - I miejsce

Laureaci konkursu otrzymali dyplomy oraz nagrody książkowe, natomiast pozostali uczestnicy - pamiątkowe dyplomy, kolorowanki oraz słodką niespodziankę. Z naszej szkoły byli to: Dorota Koczkodaj, Jakub Dudek, Wojciech Mazurek oraz Piotr Kurek. Fundatorem nagród był Wójt Gminy Radzyń Podlaski.

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

mgr Marta Niewęgłowska