OZDÓBKI I OZDOBY ...
NA KIERMASZ BOŻONARODZENIOWY

W grudniu, tuż przed Świętami Bożego Narodzenia,
w Szkole Podstawowej w Żabikowie odbył się kiermasz ozdób świątecznych. Akcję zorganizował Szkolny Klub Wolontariatu.

Podczas kiermaszu można było kupić stroiki, choinki wykonane z makaronu, bombki, świeczniki, ozdoby choinkowe zrobione z szyszek i makaronu oraz kartki świąteczne.

Organizatorzy nie spodziewali się tak wielkiego zainteresowania kiermaszem wśród uczniów, rodziców oraz nauczycieli. Pieniądze, które udało nam się zebrać
w tym czasie, będą przekazane na cele charytatywne
(o konkretach będziemy informować).

Tego dnia włączyliśmy się także w obchody Międzynarodowego Dnia Wolontariusza. Uczniowie, którzy wyrazili chęć działania w ramach Szkolnego Klubu Wolontariatu otrzymali z rąk koordynatorki - pani Marty Niewęgłowskiej, legitymacje członkowskie.

Wszystkim, którzy włączyli się w organizację kiermaszu, osobom kupującym i wspierającym nas w jakikolwiek sposób serdecznie DZIĘKUJEMY!!!

mgr Marta Niewęgłowska