KONKURSY W JĘZYKU ANGIELSKIM

11 kwietnia 2017 r. w naszej szkole odbył się Ogólnopolski Konkurs Przedmiotowy Panda z Języka Angielskiego dla klas IV - VI. Wzięło w nim udział 10 uczniów z naszej szkoły. Po sprawdzeniu prac konkursowych okazało się, że Patrycja Książek (kl.V) zajęła 21 miejsce, a Bartłomiej Bartoszek
z kl.VI - 23 miejsce. Wszyscy uczestnicy otrzymali dyplomy uznania.

8 maja 2018 r. w Szkole Podstawowej w Białce odbył się
I Gminny Konkurs z Języka Angielskiego Angloman 2018. W konkursie tym wzięło udział 6 uczniów z naszej szkoły z klas IV-VI. Laureatami zostali: Anna Gryczka i Bartłomiej Bartoszek, którzy zajęli II miejsce w kategorii kl.VI; oraz Patrycja Książek - II miejsce i Maja Kitrasiewicz - wyróżnienie (kategoria kl.V).

Natomiast 18 maja 2018 r. w Szkole Podstawowej w Bezwoli odbył się Międzyszkolny Konkurs Języka Angielskiego Lets sing skierowany do oddziałów 0 oraz klas I-III. Do wokalnej rywalizacji przystąpili uczniowie z gminy Wohyń i z powiatu radzyńskiego. Naszą szkołę reprezentowały uczennice z klasy II: Wiktoria Bartoszek, Zuzanna Frączek i Nikola Siemionek, które zajeły II miejsce, oraz uczennice z klasy III: Gabriela Fijałek i Agata Koczkodaj. Dziewczynki te otrzymały wyróżnienie.

Wszystkim uczestnikom i zwycięzcom serdecznie gratulujemy!

mgr Katarzyna Stolarczyk