GMINNE KONKURSY EKOLOGICZNE EKO - TRENDY ROZSTRZYGNIĘTE!!!

Dnia 30 października 2017r. odbyło się podsumowanie konkursów przeprowadzonych w Gminie Radzyń Podlaski, w ramach Projektu Edukacja Ekologiczna. Działania, które zaplanowano do realizacji projektu odbywały się pod hasłem EKO - TRENDY.

We wrześniu bieżącego roku ogłoszone zostały cztery konkursy:

1.Ekologiczny Konkurs Plastyczny Kampanii EKO-TRENDY Dary jesieni.
2.Gminny konkurs plastyczny Kampanii EKO-TRENDY Segreguję - zyskuję!
3.Gminny konkurs Kampanii EKO-TRENDY Okaż kulturę - chroń naturę!
4.Gminny Konkurs Kampanii EKO-TRENDY dla sołectw na zbiórkę baterii.

W wyżej wymienionych konkursach łącznie nagrodzono pięcioro uczniów z naszej szkoły.

Konkurs Dary jesieni był adresowany do dzieci zamieszkałych na terenie gminy w wieku 5-6 lat i polegał na przygotowaniu prac wykonanych z materiałów przyrodniczych. W tym konkursie Jessica Kuśmierowska zdobyła II miejsce, a Mateusz Sławiński oraz Nikola Frączek otrzymali wyróżnienia.

Z kolei Konkurs Segreguję - zyskuję był adresowany do uczniów szkół z terenu gminy w wieku 7-10 lat i polegał na przygotowaniu prac plastycznych w formie plakatów przedstawiających korzyści płynące z prowadzenia segregacji odpadów komunalnych. Z naszej szkoły wyróżnienia zdobyli Wojciech Mazurek i Aleksandra Sławińska.

Uczniowie otrzymali dyplomy oraz upominki.

Nagrodzonym serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

mgr Magdalena Palczewska

więcej informacji...