KIEDY ŚMIEJE SIĘ DZIECKO,
ŚMIEJE SIĘ CAŁY ŚWIAT.

Janusz Korczak

W środę 30 maja 2018r. Rada Rodziców wraz z Dyrekcją Szkoły Podstawowej w Żabikowie sprawiły dużą niespodziankę wszystkim dzieciom, ponieważ już od godziny 9.00 na placu szkolnym czekały na najmłodszych same atrakcje, takie jak: dmuchana zjeżdżalnia, basen z piłeczkami, punkt gastronomiczny z popcornem i watą cukrową oraz stół zastawiony samymi pysznościami i napojami chłodzącymi.

Słoneczna pogoda, która dopisała w tak ważnym dniu, sprawiła, że nie mogło obyć się bez orzeźwiającego deseru, czyli lodów.

Dzieciaki szalały do woli, a dorośli oddawali się integracyjnym konwersacjom. A wszystko to działo się w rytmie najnowszych przebojów, miksowanych przez dwie szkolne DJ - ki.

Wszystkim Dzieciakom w dniu Ich Święta życzymy, aby każdy dzień był dla nich Dniem Dziecka.

mgr Monika Fijałek