WYBIEGALIŚMY II MIEJSCE W KLASYFIKACJI DRUŻYNOWEJ

18 czerwca 2018r. nasza szkoła wzięła udział w XVII Gminnych Biegach Przełajowych, które odbyły się w SP w Paszkach Dużych.

W tym roku rywalizacja przebiegała w 8 kategorich wiekowych, tzn: oddziały przedszkolne/przedszkola, klasy od I do VII, oraz w kategorii Open.

Naszymi rywalami byli uczniowie i uczennice ze Szkół Podstawowych z Białki, Branicy i Paszk - gospodarze zawodów.

Biegacze i biegaczki pokonywali trasy o różnych warunkach terenowych na dystansach (300m, 400m, 600m, 800m, 1000m i 1500m) w zależności od wieku i płci.

W konkurencji indywidualnej zajęliśmy 9 miejsc medalowych:

Oddziały przedszkolne/Przedszkola:

Jessica Kuśmierowska - I miejsce, Nikola Frączek - V miejsce, Antoni Pieśko - VII miejsce

Klasy II:

Aleksandra Sławińska - I miejsce, Jakub Pieśko - II miejsce,Wojciech Mazurek - III miejsce,
Zuzanna Frączek - V miejsce

Klasy III:

Kacper Panek - V miejsce, Jakub Buchaj - VIII miejsce, Agata Koczkodaj - X miejsce

Klasy IV:
Dziewczęta: Wiktoria Zając - III miejsce, Natalia Mościcka - VI miejsce
Chłopcy: Adam Kwapiszewski - II miejsce, Kacper Grzejdak - V miejsce

Klasy V:
Dziewczęta: Wiktoria Książek - III miejsce, Patrycja Książek - IV miejsce
Chłopcy: Damian Koczkodaj - IV miejsce

Klasy VI:
Dziewczęta: Nikola Kuśmierowska - I miejsce, Anna Gryczka - III miejsce

Klasyfikacja drużynowa:

1. SP Białka
  2. SP Żabików
  3. SP Branica
  4. SP Paszki

Imprezę uroczyście zakończyli pan dyrektor Szkoły Podstawowej w Paszkach Dużych Ireneusz Mroczek oraz Wójt Gminy Radzyń Podlaski pan Wiesław Mazurek, wręczajc zwycięzcom indywidualne medale i drużynowe puchary.

mgr Monika Fijałek