II Tydzień Teatru

We wtorek 15 listopada uczniowie z klas 0-VI naszej szkoły wraz z opiekunami wybrali się do Radzynia Podlaskiego, by wziąć udział w II Radzyńskim Tygodniu Teatralnym.

Obejrzeliśmy przedstawienie "Pomidorowa" w wykonaniu uczniów Teatru Bez Przerwy ze Szkoły Podstawowej nr 2 w Radzyniu Podlaskim. Spektakl opowiadał o smoku, który pewnego dnia podjął decyzję, że przestanie pożerać ludzi. Postanowił przerzucić się na ... jarzynki. Potrzebował zatem żony, która będzie mu gotowała pysznie i tanio. Zadanie było niełatwe i spadło na barki króla. Czy udało mu się znaleźć odpowiednią kandydatkę? Tego nie zdradzimy.

Przedstawienie bardzo nam się podobało. Niepohamowanym wybuchom śmiechu, zwłaszcza wśród maluchów, nie było końca. Wracaliśmy do szkoły w doskonałych humorach.

Składamy wyrazy wdzięczności pani Ewie Grodzkiej - dyrektor I LO w Radzyniu Podlaskim - za zaproszenie uczniów naszej szkoły do tego niezwykłego teatru.

Anna Żurawska