GMINNE ZAWODY W MINI SIAKÓWKĘ DZIEWCZĄT

06 lutego 2017 roku w Zespole Szkół w Białce odbyły się Zawody w Mini Piłkę Siatkową Dziewcząt. Nasza reprezentacja dziewcząt zmierzyła się z drużynami ze szkół podstawowych w Białce i w Zabielu. Turniej rozegrano w dwóch kategoriach wiekowych: Siatkarskie "3"(klasy IV i V) oraz Siatkarskie "4" (klasy VI i młodsi), a mecze systemem "każdy z każdym". Po ciężkich zmaganiach nasze siatkarki wywalczyły miejsca I i II.

Nasze siatkarki: Wiktoria Buchaj, Angelika Goławska, Natalia Jendruchniewicz, Oliwia Kitrasiewicz, Katarzyna Mazurek, Amelia Grochowska, Nikola Kuśmierowska, Małgorzata Niebrzegowska.

Wyniki rywalizacji:
Siatkarskie "3":

1. SP Żabików
  2. ZS Białka
  3. ZS Zabiele

Siatkarskie "4":

1. ZS Białka
  2. SP Żabików
  3. ZS Zabiele

Sportowe zmagania uroczyście podsumował dyrektor Zespołu Szkół w Białce pan Dariusz Jurek, wręczając wszystkim drużynom puchary i dyplomy

Gratulujemy postawy na boisku i liczymy na dalsze sukcesy!

Monika Fijałek