20 maja 2017 r. na Rynku w Wohyniu odbyło się uroczyste podsumowanie Powiatowego Konkursu Plastycznego "Pszczoła to skarb".

W sobotę 20 maja na Rynku w Wohyniu odbył się finał Konkursu "Pszczoła to skarb" Edycja 2017r. organizowanego przez Gminne Koło Pszczelarzy w Wohyniu, Starostę Radzyńskiego, Wójta Gminy Wohyń oraz Dyrektora Zespołu Szkół im. Unitów Podlaskich w Wohyniu.

Do konkursu zgłoszono ponad 400 prac, ale tylko 275 spełniło wymogi regulaminowe. Autorzy najlepszych prac wybranych przez komisję, zostali uhonorowani dyplomami i nagrodami książkowymi.

Mimo dużej konkurencji uczennica klasy II Gabriela Fijałek w Powiatowym Konkursie zdobyła wyróżnienie. Dyplom i nagrodę otrzymała z rąk Stanisława Jóźwika Wójta Gminy Wohyń.

Pracę wykonała pod kierunkiem pani Anny Koczkodaj.

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

Anna Koczkodaj