Konkurs Pieśni Wielkopostnej

W czwartek, 30 marca, w Zespole Szkół w Zabielu odbył się II Gminny Konkurs Pieśni Wielkopostnej.

Naszą szkołę w kategorii klas I - III reprezentował zespół "Żabki z Żabikowa" w składzie: Aleksandra Sławińska z kl. I, Kacper Panek z kl. II, Dominik Fijałek z kl. II, Wiktoria Zając z kl. III, Natalia Mościcka z kl. III oraz Jakub Piekarski z kl. III. Dzieci śpiewały pieśń "Wierzę w Ciebie Panie" i zajęły I miejsce. Uczniów do konkursu przygotowywały panie: Anna Koczkodaj i Anna Struczyk.

W kategorii klas IV - VI szkołę reprezentował zespół w składzie: Sandra Wągrodna z kl. V, Małgorzata Niebrzegowska z kl. V oraz Katarzyna Mazurek z kl. VI. Dziewczynki zaśpiewały dwie pieśni: "Rozpięty na ramionach" oraz "Jezus daje nam zbawienie" i zajęły III miejsce. Uczennice do konkursu przygotowywały panie: Anna Ochnio oraz niżej podpisana.

Wszyscy uczniowie reprezentujący naszą szkołę znaleźli się na podium. Otrzymali pamiątkowe dyplomy oraz puchary, wzbogacając liczną już szkolną kolekcję.

Anna Żurawska