Mecz ekstraklasy Górnik Łęczna-Cracovia

Dnia 16 maja 2017 roku wybraliśmy sie na wycieczkę do Lublina na stadion Arena, aby obejrzeć mecz piłki nożnej pomiędzy Górnikiem Łęczna i Cracovią. Wyjechaliśmy o godzinie 16.00. Podróż minęła spokojnie. Gdy dojechaliśmy na miejsce, przeszliśmy przez bramki, by wejść na stadion. Następnie usiedliśmy na swoich miejscach zgodnie z numeracją na biletach.

Na boisku już rozgrzewały się drużyny Górnika i Cracovii. W czasie meczu kibicowaliśmy tym pierwszym. Mecz był bardzo emocjonujący. Śpiewaliśmy piosenki zagrzewając piłkarzy do gry. Dzięki takim kibicom, jak my, nasi wybrańcy wygrali mecz 1:3. Po zakończonym meczu piłkarze schodząc do szatni przybijali kibicom "piątki".

Wracając do domu zajechaliśmy do restauracji McDonald's. Po posiłku wyruszyliśmy w dalszą drogę. Pod szkołę dotarliśmy około godziny 22.30, gdzie czekali na nas rodzice. Wyjazd był bardzo udany, aby takich więcej!

Małgorzata Niebrzegowska
Klasa V