Radzyńskie powiatowe eliminacje Małego Konkursu Recytatorskiego

16 maja 2017 roku w Radzyńskim Ośrodku Kultury odbył się turniej powiatowy Małego Konkursu Recytatorskiego. Do turnieju przystąpiło 47 uczniów: w kategorii klas I-III - 31 i 16 uczniów klas IV-VI. Naszą szkołę reprezentowała sześcioosobowa grupa recytatorów: Zuzanna Frączek kl. I, Dominik Fijałek i Julia Daniluk z kl. II, Jakub Piekarski i Wiktoria Zając z kl. III oraz Michał Mazurek z kl. V.

Komisja Konkursowa w składzie: Andrzej Kotyła - przewodniczący, Jolanta Arska-Świder - polonistka ze Szkoły Podstawowej nr 2 w Radzyniu Podl. i Anna Korulczyk - pracownik Miejskiej Biblioteki Publicznej w Radzyniu Podl., po wysłuchaniu wszystkich uczestników przyznała cztery wyróżnienia w kategorii klas I-III i trzy wyróżnienia w kategorii klas IV-VI. W grupie wyróżnionych znalazła się uczennica kl. III Wiktoria Zając.

Teresa Łukaszczuk