21 marca 2017 r. w naszej szkole odbył się I Wewnątrzszkolny Konkurs Recytatorski
"Wiosna w poezji"

Konkurs Recytatorski zorganizowany był dla uczniów z klas I - III. Organizatorami byli wychowawcy wspomnianych klas. Zainteresowanie konkursem było bardzo duże. Przystąpiło do niego 21 uczniów. Każdy uczestnik recytował jeden wiersz
o tematyce wiosennej.

Poziom konkursu był bardzo wysoki. Jury w składzie: Anna Żurawska - polonistka i przewodnicząca jury, Anna Koczkodaj - wychowawczyni kl. II, Katarzyna Mikulska - wychowawczyni kl. I oraz Anna Struczyk - wychowawczyni kl. III, biorąc pod uwagę kryteria zawarte w regulaminie konkursu wyłoniło zwycięzców. Wyniki przedstawiają się następująco:

I MIEJSCE :
- Zuzanna Frączek z kl. I
- Julia Daniluk z kl. II
- Jakub Piekarski z kl. III

II MIEJSCE:
- Jakub Pieśko z kl. I
- Dominik Fijałek z kl. II
- Agata Koczkodaj z kl. II
- Wiktoria Zając z kl. III

III MIEJSCE:
- Wojciech Mazurek z kl. I

WYRÓŻNIENIA:
- Piotr Kurek z kl. I
- Oliwia Zdziarska z kl. III

Wszyscy uczestnicy konkursu otrzymali pamiątkowe dyplomy, a zwycięzcy oprócz dyplomów nagrody książkowe.

Laureatom gratulujemy i zapraszamy do udziału w konkursie recytatorskim za rok!

Anna Koczkodaj