Wyniki VII Gminnego Konkursu Plastycznego na Kartkę Wielkanocną
organizowanego przez Szkołę Podstawową w Żabikowie
pod patronatem Wójta Gminy Radzyń Podlaski

Na konkurs wpłynęło 68 prac: w I grupie wiekowej 11 prac, w II grupie wiekowej 16, a w III grupie wiekowej 21, w IV grupie wiekowej 20.

W konkursie brali udział uczniowie i przedszkolaki z następujących szkół: Szkoły Podstawowej w Branicy Radzyńskiej, Szkoły Podstawowej w Brzostówcu, Szkoły Podstawowej w Paszkach Dużych, Szkoły Podstawowej w Żabikowie, Zespołu Szkół w Białej, Zespołu Szkół w Białce i Zespołu Szkół w Zabielu.

W I grupie wiekowej (przedszkole, dzieci 3 - 4 - letnie):

• I miejsce - Oliwia Szmalkowska - Zespół Szkół w Białce. Opiekun: Teresa Grabowska.
  • II miejsce - Alicja Ochnio - Szkoła Podstawowa w Żabikowie. Opiekun: Natalia Trochonowicz.
  • III miejsce - Gabriela Kłos - Zespół Szkół w Białej. Opiekun: Marta Zając.
  • Wyróżnienie - Patrycja Wachnik - Zespół Szkół w Zabielu. Opiekun: Joanna Kawka.

W II grupie wiekowej (uczniowie klasy „O”):

• I miejsce - Pola Skiba - Zespół Szkół w Białej. Opiekun: Małgorzata Łuba.
  • II miejsce - Nataniel Radzikowski - Szkoła Podstawowa w Żabikowie. Opiekun: Magdalena Palczewska.
  • III miejsce - Karolina Cybul - Szkoła Podstawowa w Paszkach Dużych. Opiekun: Kinga Kułak.
  • Wyróżnienie - Daria Gos - Zespół Szkół w Zabielu. Opiekun: Monika Brus.

W III grupie wiekowej (uczniowie klas 1 - 3):

• I miejsce - Olga Szwed - Szkoła Podstawowa w Branicy Radzyńskiej. Opiekun: Iwona Koczkodaj.
  • II miejsce - Karolina Mazur - Szkoła Podstawowa w Brzostówcu. Opiekun: Anna Piróg.
  • III miejsce - Filip Komoń - Szkoła Podstawowa w Brzostówcu. Opiekun: Anna Piróg.
  • Wyróżnienie - Agata Koczkodaj - Szkoła Podstawowa w Żabikowie. Opiekun: Anna Koczkodaj.

W IV grupie wiekowej (uczniowie klas 4 - 6):

• I miejsce - Zuzanna Niewęgłowska - Szkoła Podstawowa w Paszkach Dużych. Opiekun: Kinga Kułak.
  • II miejsce - Weronika Oworuszko - Szkoła Podstawowa w Brzostówcu. Opiekun: Kinga Kułak.
  • III miejsce - Nikola Kuśmierowska - Szkoła Podstawowa w Żabikowie. Opiekun: Ewa Kondraszuk.
  • Wyróżnienie - Ewelina Dudek - Zespół Szkół w Białce. Opiekun: Grażyna Hankiewicz.