Kochamy szkołę nawet

W pierwszym tygodniu ferii zimowych uczniowie naszej szkoły uczestniczyli w zajęciach zaproponowanych im przez nauczycieli tutejszej placówki.

W poniedziałek 16 stycznia został rozegrany I Szkolny Turniej Szachowy. Wzięli w nim udział uczniowie klasy III:
3 dziewczynki i 3 chłopców. Turniej rozegrano systemem "każdy z każdym". Zawodnicy bardzo koncentrowali się na rozgrywanych partiach planując rozważne, strategiczne posunięcia. Walka była zacięta do ostatniej rundy. Zdecydowane zwycięstwo odnieśli chłopcy. I miejsce zajął Jakub Piekarski, II Adam Kwapiszewski, a III Kacper Grzejdak. Zwycięzcy otrzymali pamiątkowe dyplomy oraz nagrody rzeczowe. Turniej zorganizowała i sędziowała pani Anna Struczyk.
Wspierała i fotografowała pani Anna Koczkodaj.

Tego dnia miały miejsce też zajęcia dodatkowe dla dociekliwych językoznawców. Gry i zabawy po rosyjsku prowadziła pani Marta Chruścik.

W poniedziałek i wtorek odbyły się zajęcia sportowe: turniej piłki ręcznej i turniej piłki nożnej. W zmaganiach brało udział 12 uczniów z klas IV - VI. Opiekę sprawowała i sędziowała pani Monika Fijałek.

Panie: Marta Niewęgłowska, Magdalena Palczewska i Natalia Trochonowicz zorganizowały dla dzieci z klas 0-3 zajęcia plastyczne. Po obejrzeniu filmu "Scooby Doo - wakacje z duchami" dzieci wykonały prace plastyczne.

Katarzyna Mikulska