Dzień Kobiet

8 marca 2017 r. Samorząd Uczniowski przygotował apel z okazji Międzynarodowego Dnia Kobiet. W humorystycznej części artystycznej uczniowie opowiedzieli o tym, jak w różnych epokach i w różnych częściach świata mężczyźni obchodzili to święto.

Następnie zebrana publiczność wzięła udział w zabawie polegającej na odgadnięciu tytułów znanych książek i popularnych bohaterów literackich. Wysłuchaliśmy też fragmentu książki Lucy Maud Montgomery "Ania z Zielonego Wzgórza", który pięknie przeczytał Kuba Piekarski.

Na zakończenie uroczystego apelu popłynęła moc gorących życzeń dla wszystkich zebranych pań i dziewczynek. Pani Dyrektor wręczyła także trzem uczennicom klasy V dyplomy i drobne upominki jako podziękowanie za udział w zbiórce pieniędzy przeznaczonej na 25 Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Po uroczystości wszyscy uczniowie i nauczyciele w doskonałych humorach udali się na lekcje.

Opiekun Samorządu Uczniowskiego:
Katarzyna Stolarczyk