Bal karnawałowy

Tradycją naszej szkoły jest coroczna organizacja balu karnawałowego. W tym roku bawiliśmy się w niedzielę 8 stycznia. Oprawę muzyczną zapewnił zespół "Picassso" w składzie: Anna Hałas, Paulina Nestorowicz oraz Jarosław Hałas. Bawili się starsi i młodsi uczniowie, ponieważ tradycją szkoły jest obecność na balu zarówno niedawnych absolwentów, jak też tych, którzy już niebawem zasilą szeregi oddziału przedszkolnego. Poza tańcami przy takich hitach jak: "Lubisz to, lubisz", "Przez twe oczy zielone", "Kulig", prowadzący zabawę zapewnili dzieciom mnóstwo atrakcji w postaci przeróżnych zabaw i konkursów. Na prośbę starszych dzieci z rodzicami i nauczycielami zatańczono także taniec belgijski.

Oczekiwanym przez wszystkich punktem programu były Jasełka pt. "Ach, co za noc..." w wykonaniu uczniów kl. I - VI przygotowane przez panie: Annę Ochnio i Annę Żurawską. Spektakl był opowieścią biblijną o Bożym Narodzeniu. Nasi uczniowie zachwycili talentem aktorskim i wokalnym. Występujący na scenie aktorzy zebrali po swoim występie gromkie brawa.

Pani Dyrektor Teresa Łukaszczyk złożyła wszystkim noworoczne życzenia. Podziękowała rodzicom za organizację choinki i zachęciła do dalszej wspólnej zabawy. Rada Rodziców na czele z panią Barbarą Wągrodną zorganizowała dzieciom pyszny poczęstunek.

Jak co roku zostaną nam po balu piękne wspomnienia.

Magdalena Palczewska