PRZEDSTAWIENIE "Powitanie Wiosny"

Zima tego roku trochę się zasiedziała. Ale w końcu i ona powinna ustąpić miejsca wiośnie, która rozpocząła się przecież 21 marca.

Uczniowie z klasy drugiej, pod kierunkiem wychowawczyni Anny Struczyk, wystawiając przedstawienie pt."Powitanie Wiosny" przypomniały, że wiosna powinna już budzić przyrodę.

Pierwszy bociek (Oliwia Kitrasiewicz) zbudził wiosnę. Pani Wiosna (Wiktoria Niewęgłowska), pięknie wystrojona, czarodziejską różdżką budziła kolejno: marca (Angelika Goławska), przebiśnieg (Wiktoria Buchaj), skowronka (Maja Fajkowska), słoneczko (Kasia Mazurek), misia (Kuba Matynkowski) i żabkę (Weronika Rak).

W przedstawieniu Wiosna "świetnie się spisała i zadanie wykonała". Widzowie - dzieci z klasy 0, I, III - nagrodzili aktorów gromkimi brawami.

Anna Struczyk